Ettevõte Moe Muusa kujunes välja 2012 aastal, mil avasin väikese kaupluse Hiiumaal, Kärdlas turuplatsil. Ajajooksul tekkis mõtteid  valdkonna arendamise suhtes, seega kasvasid ka vajadused suuremate ruumide otsimiseks ( ja leidmiseks ). Praeguseks on ettevõttel elustiilipood Kärdla Selveris ning käivitamisel Moe Muusa disainivabrik Vabaduse tänava tööruumides Hiiumaal.

Teenused :

FOTOSESSIOONID, VIDEO, STILISTIKA
Koostöös kohaliku produktsioonifirma ja fotograafidega valmivad Moe Muusa stiliseeritud videoklipid ja/või tootefotod Teie kaubamärgile, majutuskohale, ettevõttele jne. Fotolavastused ja sessioonid perele, sõpradele vms. Tehtud tööd leiab GALERIIST .

MÖÖBLI UUENDAMINE, VÄRVIMINE
Värvime ning uuendame ka teenusena Teie vanamööblit ning sisustuselemente, interjööri.
Töös kasutatakse Annie Sloan Chalk Paint dekoratiivvärve ja viimistlustooteid, andes väärtust kaotavale ja iganenud mööblile uue elu.
Toimuvad ka baaskoolitused Annie Sloan Chalk Paint dekoratiivvärvide tehnikate õppimiseks. Info poest ja kontaktidest.

KODUKUJUNDUS, SISUSTUS
Leiame parimad viimistlus- ja sisustusvahendid Teie elamis ja olemisruumidesse. Võimalik eritellimusel leida loovaid lahendusi, siseviimistlust, sisustamist ning kindlasti nõu ja inspiratsiooni. Valmistame kodutekstiile ka erilahendustena.
Poes valik sisustussalong Muster tapeete, Annie Sloan Chalk Paint värve mööblile ja interjööri, Nevotex kanganäidiseid mööblile ja elamisruumidesse, pilliroomatti ehituseks kui ka dekoreerimiseks, kodukaupasid, pargitud loomanahkasid ja mööblit.

 

 

 
Back to top