DISAINIVABRIK

MOE MUUSA DISAINIVABRIK

Vabaduse tn. 4a, Kärdla Linn, Hiiumaa

Projekti käigus rajatakse  Hiiumaale Kärdlasse Moe Muusa disainivabrik, mis on kohalik väiketootmis-ja loovettevõte, kus toodetakse autoridisainiga kodu, elustiili-ja tarbekaupasid ning uuendatakse ja restaureeritakse vanamööblit. Tooteid ja teenuseid turustatakse Moe Muusa elustiili esinduspoodides Hiiumaal, Kärdla Selveri butiigis ja edasimüüjate juures Tallinnas, hiljem planeeritakse hooajaliselt Moe Muusa elustiili poodi laiendada pop-up poodidena.

Tulevikuperspektiivina kavandatakse turu laiendamist teistesse Skandinaavia- ja Balti riikidesse antud piirkondade vastavates disainivaldkondi esindavates müügikohtades, kui ka võimaldada rahvusvahelist kättesaadavust veebivahendusel erinevate veebiturundus- ja koostööprojektide abil.
Lisaks tootmistegevusele korraldatakse koolitusi ning õppusi mööbli uuendamise ja restaureerimise alal selleks vastavates töötingimustes Moe Muusa disainivabriku töö-ja loomeruumides.

Moe Muusa elustiilipoe kontseptsioon põhineb terviku loomisel mitmestest tänapäeva trenditeemadest – ilu, kodukujundus, sisustus, vintaaž & retro, inspiratsioon. Neil aladel viljeleb ettevõte omanäolisi tooteid ja teenuseid ning inspireerib näidislahendustega väljapanekutes nii esinduspoodides, kui ka videoklippide ning fotolavastuste- ja materjalide esitlemisega veebis inimesi kujundamaks oma ruumi ja elustiili.
Kandvaks tegevussuunaks on kodukujundus, kus pakutakse kompleksseid tooteid ja teenuseid ainulaadse ja isikupärase elamisruumi loomiseks, kombineerides vana ja uut emotsionaalse ja nostalgilise väärtuse ja disainiga tooteid, andes neile kordumatu praktilise väärtuse kohandumaks uute innovaatiliste lahendustena interjööris ja inimeste kõige privaatsemas ruumis – kodus.
Moe Muusa elustiilipoele omase ja isikupärase, inspireeriva väljapaneku ja kaubavaliku kujundamisel ja valikul on lähtutud terviklikkuse loomisest, kuhu on kaasatud koostööpartnerlusena ettevõtte tegevusvaldkondadele lisavolüümi andmiseks parimad ja kvaliteetseimad trenditooted ja brändid Eestist ja maailmast, andes hea võimaluse Hiiumaa kohalikul elanikkonnal saada osa Eesti disaini trendisuundadest. 40-60% esinduspoodide tootevalikust on ettevõtte omatoodang, mis valmib Moe Muusa disainivabrikus ning eritellimusena kohalikelt (loome) ettevõtetelt.
Moe Muusa Hiiumaa disainivabriku tootmist, elustiilipoodi ning loomeprogrammi tegevusi korraldab FIE Liisi Kummer-Leman ise ja seda Moe Muusa kaubamärgi all. Toodete väljamüük toimub põhiliselt Kärdla Selveri butiigis.

Eesmärgid :
Disainivabriku töökoja avamine ja töö alustamine 2017.a.
Selleks investeerida 2016…2017.a. tootmisruumide parendusse ja leida vajalikud katteallikad.
2017.a. lõpetada edukalt käsilolevad disaini- ja kunstialased õpingud.
2017.a. lõpuks luua täiendavalt olemasolevate koostööpartneritele püsivad tarnesuhted vähemalt 10 uue ärikliendiga.
Aktiivne hoiak ja tootearendus – välja töötada ja juurutada vähemalt 3…4 uut omatoodet aastas.
Kliendi soovide arvestamine, tellimuste täpne täitmine ja tähtaegadest kinnipidamine.
Pidev aktiivse müügi-ja reklaamitööga tegelemine.
Pidevalt tegeleda turu-uuringute ja uute turgude laiendamisega.
2020. aastaks siseneda välisturule

Projekti rahastab :

4,8

 
Back to top